Duben 2011

Justin's and Selena photo's

29. dubna 2011 v 16:35 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥Justin Bieber chodí se Selenou Gomez♥
Justin nebo Selena si dali svou společnou fotku na tapetu svého mobilu. Toto je pravděpodobně Selenin telefon, protože Justin používá spíš Blackberry než iPhone.. Fotka pochází ze Santa Monicy z ledna, když se byli projít [fotky zde].




8.února 2011
Uložila jsem další fotky se Selenou z pláže v Santa Monice. Nechápu, proč to pořád tají a nepřiznají to, když to už stejně každý ví a podle všech těch fotek je to úplně jasné. Ale můžou to dělat kvůli managementu, být singl je součástí image..
Dneska nejede imagebam, takže všechny fotky, které jsem tam předtím nahrála, nejdou zobrazit. Omlouvám se, ale není to moje chyba.
A dnes odpoledne je v Los Angeles premiéra Never Say Never, pokud byste chtěli, na tomto odkaze se na to můžete živě dívat. Začíná to ve 4 odpoledne LA času, to je pro nás 1 hodina v noci.
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting

Justin's anime

29. dubna 2011 v 16:34 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥Justin Bieber fotky♥
Na Twitter napsal: ,,když jsme dosáhli těch #9millionbeliebers, chtěl jsem vám všem dát nějaký dárek. tak tady je gif, který jsme udělali. Děkuju vám za VŠECHNO"

Diplom's

28. dubna 2011 v 21:50 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥Bleskovky-Diplom's-Poznávačky♥



LoLa
bloody---vampires.blog.cz

za poznávačku:)

ps: moc diplomky neumím:// :D:)
SB<3

Upravuji blOg

28. dubna 2011 v 20:52 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥Đůležité-přečti si..!!♥
Asi jste si všimly,že upravuji blog..Chtěla bych něco pěkného,aby se to dalo lépe číst..proto dám i nový dess! Těšte se!!:)

Sydney, Australia - 28. 4. '11

28. dubna 2011 v 20:40 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥Justin Bieber fotky♥
Fotky ze čtvrtečního koncertu v Sydney.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Arriving In Sydney - 27. 4. '11

28. dubna 2011 v 20:38 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥Justin Bieber fotky♥
Fotky ze středy z Justinového příletu na letiště v Sydney, kde pokračuje jeho My World Tour.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mark Wahlberg turns film star Justin Bieber

28. dubna 2011 v 20:37 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥News Justin Bieber♥
Justin konečně našel v Hollywoodu parťáka, který mu pomůže stát se filmovou hvězdou. Sedmnáctiletá popová hvězda bude hrát hlavní roli po boku Marka Wahlberga.
Ten se při vzniku filmu zhostí také role producenta. A o úspěchu jejich spolupráce nepochybuje, protože je prý Justin velmi talentovaný.
"Justin Bieber a já budeme spolu točit film. Dáváme to spolu dohromady. Jo, budeme to točit ve studiích Paramount. Představili jsme jim náš nápad, a mluvili jsme s Justinem a jemu se ten nápad líbí. Poslal mi pak nějaká svá videa, poslal mi svá videa a jo, myslím, že má fakt talent," přiznal devětatřicetiletý Wahlberg.
Justin přitom ve filmu, který má mít poměrně dramatický scénář, nebude zpívat.
"Hodláme natočit něco velmi zajímavého. Bude to spíš dramatické. Je to zajímavé, ne? Nebudu zpívat, ani on nebude," dodal Mark.

Justin's new song!

28. dubna 2011 v 20:37 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥News Justin Bieber♥
Zatímco Justin jezdí po tour, na Facebooku oznámil, že nové písně píše na cestách. Podrobnosti o jeho novém albu stále drží v tajnosti, protože Justin chce aby se měli fanoušci na co těšit , ale Ne-Yo a Sean Garrett již dříve zmínili své zapojení do vydání nového CD. "Píšu pro Justina, ale je to dost těžké má jen 17 let," Prý toto album bude nejen pro teenagery, ale i pro starší lidi. Album by mělo udajně vyjít někdy v létě, ale není to officiálně zveřejněné.

Justin's tour po Austrálii

28. dubna 2011 v 20:36 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥News Justin Bieber♥
Justinovi začalo tour po Austrálii. Po cestě z Indonésie do Austrálie psal na Twitter, že má poraněná záda. Bohužel je to vážnější. Jeho poraněná záda, měli údajně zrušit jeho show v Sydney. Lékař a chiropraktik mu nedoporučili mít koncert protože obsahuje několik šílených tanečních kousků. Navzdory lékařům, Justin měl večer show v Sydney. Teď v Austrálii mají noc, takže Justin už je po koncertě.

O Music Awards - Fan Army FTW - Nominees

28. dubna 2011 v 20:35 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥News Justin Bieber♥
Justin nás všechny přes Twitter žádá, aby jsme ZDE hlasovali pro Beliebers (nás fanoušky).
Momentálně jsme druzí! Můžete hlasovat každý den. :)
Stačí kliknout na Vote a poté na Via Site. ;)

Brisbane, Australia - 26. 4. '11

28. dubna 2011 v 20:34 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥Justin Bieber fotky♥
Konečně nějaké fotky z koncertu. Justin před-včera vystupoval v Brisbane v Austrálii. :) Tohle byl Justinův první koncert na My World Tour po Austrálii.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Arrive in Brisbane, Australia - 26. 4. '11

28. dubna 2011 v 20:33 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥Justin Bieber fotky♥
Fotky Justina ze včerejšího příletu do Brisbane v Austrálii, kde měl také včera koncert. Vypadal dost unaveně, na Twitter psal, že ho bolí záda, tak snad už to je lepší.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal photo #x

28. dubna 2011 v 20:31 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥Justin Bieber fotky♥
Objevila se ještě jedna starší osobní fotka Justina. Tahle fotka je pořízena, když měl Justin koncert na Hawaii. imagebam.com

Arriving in Queensland- Queensland, Australia; - 25. 4. '11

28. dubna 2011 v 20:30 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥News Justin Bieber♥
Zatím se objevila jen jedna fotka z příjezdu do Queenslandu.
imagebam.com

Poznávačka

25. dubna 2011 v 19:22 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥Bleskovky-Diplom's-Poznávačky♥
Kdopak je tohle?
Beru první dva!
1. Kdo je na obrázku?
2. Přezdívka:
3. Blog:
4. Co na diplomek:





Řetězák_*_

25. dubna 2011 v 18:16 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥Đůležité-přečti si..!!♥
Jak bych se chtěl jmenovat: Nevím...třeba Billie? :D Ne..já jsem spokojená se svým jménem... Theresa,TerRy,Suí ..<3
Mé příjmení: já jsem přece provdaná za Billa,ne?:D
Jaké příjmení bych chtěla: Kaulitz
Můj věk: 19...xD
Kolik bych chtěla mít(let): Asi ted' takhle zůstat..:P
Má výška: 179+ cm..

Film o JB's

24. dubna 2011 v 12:26 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥News Justin Bieber♥

Film o Justinu Bieberovi každý nežere

Justin Bieber
Fanynky Justina Biebera hoří nedočkavostí. Mají jeho CD, plakát, tričko s jeho fotkou. 11. února se ho dočkají i ve filmu. A rovnou ve 3D!
"Film bude o tom, jak mě hudební branže objevila," řekl Justin magazínu Teen Vogue. Jeho životopisný film nazvaný Justin Bieber: Never Say Never by se měl nést v podobném duchu jako snímek 8 Mile, který před lety natočil rapper Eminem. Většina záběrů bude z Justinova loňského koncertního turné.

Jako režisér stojí za filmem američan Jon Chu, který má na svědomí teenagerské taneční trháky Let's Dance 2 a Let's Dance 3D.

Ve filmu se mihnou i další známé tváře, třeba Justinova kamarádka Miley Cyrus, Justinův vzor Usher, zpěvák Sean Kingston nebo mladý herec Jaden Smith.
Ne každý se ale do spolupráce s Justinem hrne. Justin požádal například společnost Nintendo o povolení použít ve filmu znělku z legendární videohry Super Mario Bros. Že by italský instalatér Mario neměl Justina rád. ;-)

PŘEČTI SI TAKÉ:

Never Say Never
Je mu teprve 16 a už má svůj životopisný film. (Foto: internet)

Bieberovu raketovou kariéru odstartovala kdysi jeho matka, která na internetovém serveru YouTube zveřejnila videonahrávky, jak zpívá na talentových soutěžích. Před dvěma lety, kdy mu bylo teprve 14 let, s ním podepsala smlouvu nahrávací společnost Island Def Jams Music Group rappera Ushera. Mánii, kterou ale vyvolal, nejspíš nikdo nečekal.

Příbuzné články

Justin Bieber

Sedmá nejoblíbenější žena světa? Justin Bieber! »

Ne, tohle není omyl. Justin Bieber, miláček teenagerů, se dostal do desítky nejpopulárnějších žen showbizu. Tají nám snad něco? ... více»
Selena Gomez a Justin Bieber

Kauza Justin & Selena: Co dokážou šílené fanynky! »

Poslední dobou plní média zprávy o tom, jak fanynky Justina Biebera vyhrožují Seleně Gomez. Proč? Spekuluje se totiž o tom, že tihle dva spolu chodí a fanynky si svého miláčka hájí. Až překvapivě tvrdě! ... více»
Justin Bieber

Justin Bieber chystá nový song s Chrisem Brownem »

Chce se "mlátička" Brown přiživit na úspěchu miláčka teenagerů? ... více»
Justin Bieber

Půjde Justin Bieber donaha?


Snoop Dogg o Justinovi

24. dubna 2011 v 12:25 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥News Justin Bieber♥
Justin Bieber si může přidat dalšího zpěváka do seznamu - Snoop Dogga.
''Zatímco podpora Norton Security BLK MKT Truck Tour říkají, Snoop prohlásil výhradně že souhlasí!
"Nic proti němu nemám, mám ho rád.''
Možná bych s ním ještě někdy potom spolupracoval. "Chci říct, člověk nikdy neví.''

Harry Potter o Justin's

24. dubna 2011 v 12:23 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥News Justin Bieber♥
Daniel Radcliffe prozradil v rozhovoru pro MTV News něco o Justinovi Bieberovi.
Když poustěli v rádiu song od Justina tak byl velice překvapen, když zjistil,že hlas nepatří ženě ale muži. "Poprvé jsem o něm slyšel asi před dvěma týdny.
Opravdu jsem byl v tom, že ten hlas patří ženě.
Nikdy předtím jsem tu píseň neslyšel. To je nyní nějaký hit? Co se týče popové kultury, tak jsem pořádně mimo, "přiznal.

New's Justin's fakta

24. dubna 2011 v 12:20 | Theresa Kaulitz-Trümper♥ |  ♥Nějaké věci o Justinovi♥
Je mu jedno, jestli má holka akné, je natolik vyspělý, že se o toto nestará.
Jako na 5. instrument se chce naučit hrát na housle.
Naučit ho naučil řídit jeho táta Jeremy.
Jeho ředitel na middle school se jmenoval Debbie McNair.
Nejlepší moment jeho kariéry je pro něj zpívání pro prezidenta Obamu.
Jeho nejoblíbenější obchody s botami jsou Foot Locker a Journey's.
Rád děsí lidi a dělá si srandu.
Má rád holky v kondici, které se starají a respektují své tělo.
Někdy brečí ze stresu.
Sestřička Jasmine mu říká BooBoo.
Když jde s holkou do kina, rád ji drží za ruku nebo objímá kolem ramen.
S Caitlin se rozešel také kvůli jejímu postoji.
Když jde do nějakého obchodního centra, vždy tam chodí dopoledne, když jsou lidé ve škole nebo v práci.
Věří na lásku na první pohled.
Někdy nemůže usnout, protože má starost o své fanoušky.
Své rodině, kamarádům a bezpečnosti fanoušků dává přednost před jeho kariérou.
Má rád, když mu holka usne v klíně.
Má zlozvyk kousání se do rtů.
Má rád dlouhé polibky.
Cítí se špatně, když se lidé nesmějí jeho vtipům.
Hodně lidí si nemyslelo, že umí tancovat, až dokud neviděli videoklip k Somebody To Love.
Jeho rodiče mu nedovolují chodit na párty.
Chtěl by spolupracovat s Cheryl Cole.
Rád si hraje s vlasy holek.
Neumí vyslovit slovo 'brilliant'.
Myslí si, že by přepral všechny 3 Jonas Brothers.
Jeho nejoblíbenější koníček je skateboard a často ho bere s sebou.
Nikdo nenašel Golden Ticket v My World 2.0, tak s sebou na Bahamy vzal Christiana Caitlin.
Myslí si, že Twilight je přeceněné.
Mluví ze spaní.
Jednou na Meet and Greet řekl jedné dívce, že vypadá hezky. A dívka za ním zakřičela ,,What the hell?!"
Nechápe, proč jsou jeho vlasy tak slavné.
Nemá rád, když někdo hlasitě jí.
V kapse pořád nosí přívěšek kříže.
Nelíbí se mu holky v těsném oblečení.

Když Justin vystupuje, myslí na všechny fanoušky, kteří ho mají rádi a podporují ho.
Myslí si, že Sean Kingston má špatný vkus na holky.
Má nás všechny rád, kdyby mohl, objal by nás všechny a každému z nás individuálně by řekl, že nás miluje.
Nemá rád holky, které o sobě říkají, že jsou tlusté.
Říká, že nechápe, proč se lidem líbí jeho hairflip.
Nedával videa na Youtube aby byl slavný, bylo to pouze pro jeho rodinu a kamarády a nepředpokládal, že by ho to mohlo proslavit, nikdy vlastně nechtěl být slavný.
Když je naštvaný, není sprostý, jen mluví monotónně.
Jednou se s dívkou rozešel na telefonu: ,,Už s tebou nechci být," řekl a ta dívka se rozbrečela, prý to bylo strašné a už by to nikdy neudělal.
Sean Kingston je pro něj jako bratr. Často u něho přespává a baví se o holkách a hrají Xbox
Nemá rád kočky.
Nejhorší na tom být slavný podle něj je, že díky paparazzi nemá soukromí.
Když byl malý, měl noční můry ze Scooby Doo.
Má radši zelená jablka než červená.
Ludacris řekl, že ve chvíli, kdy poprvé uslyšel Baby věděl, že to bude velký hit.
Kdyby mohl cokoliv udělat, letěl by do vesmíru s Chuckem Norrisem.
Spolupracuje s charitou Pencils of Promise na podporu stavění škol. Jeden dolar z každé vstupenky na tour bude darován této charitě. A až mu bude 17, chtěl by mít sovu vlastní charitu.
Své mamce koupil dort u pekaře, ale řekl jí, že ho sám upekl.
Přeje si být vyšší.
Ve své ložnici má plakát s myší.
Jednou když jeho DJ spal, pomazal mu obličej šlehačkou.
Nelíbí se mu příliš vychrtlé holky.
Rád chodí do ZOO a jednou řekl, že k němu přišla opice a sedla si mu na hlavu.
Na Twitter se zaregistroval jako 27 260 086. člověk.
Jeho nejoblíbenější roční období je léto.
Řekl, že ho prý jednou na rande pozval kluk.
My World je za první týden prodalo 137 000 kusů, My World 2.0 267 000.
Nezajímá se o peníze a slávu, jen dělá to, co miluje.
Jednou mu mamka vzala sladkosti a potom ho našla schovaného ve skříni, jak to jí.
Řekl, že Miley není jeho typ, protože jsou velmi rozdílní, ale jsou velmi dobří přátelé.
Jedny z jeho jean stály $236 - cca 4500,- Kč!
Svůj fén pojmenoval Jeremy.
První písnička, kterou zahrál na kytaru, byla Smoke On the Water.
Svůj kartáček na zuby pojmenoval Bob.
Pro svého psa Samma udělal stránku na Facebooku.
Pokaždé když jde do McDonalda si objedná Big Mac a ledový čaj.
Nikdy nespolupracoval se zpěvákém bílé pleti.
Justin MÁ svůj osobní Twitter i Facebook.
Justin-bieber-79007