Bieber bez mobilu!!!

11. února 2011 v 12:00 | největší fanynka JB♥TH♥Billa Kaulitze♥ |  ♥News Justin Bieber♥

Justin Bieber přišel o mobil, maminka mu ho zakázala

Mladičká pěvecká senzace, Justin Bieber (16), přišla o možnost povídat si s přáteli. Maminka Pattie Mallettová synkovi po hádce prostě přestala platit jeho mobil.
Justin Bieber přišel o mobil, maminka mu ho zakázala
Bieber je tak mladý, že není možné, aby na různá vystoupení cestoval sám. Doprovází ho maminka, která mu pomohla nastartovat kariéru. Tráví spolu tedy hodně času a občas dojde i ke konfliktům.

"Máma cestuje všude se mnou. A musím přiznat, že občas se pohádáme. Myslím, že každý rodič se občas neshodne se synem, ale mámu mám moc rád. Myslím, že je dobře, když mne doprovází, ale občas si od ní potřebuji odpočinout, protože jsme spolu čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu.

Zrovna tuhle se stalo, že mi zrušila paušál na mobil. Začali jsme se hádat kvůli nějaké hlouposti a ona řekla: ´Dej mi ten telefon!´ Já jsem jí odporoval, nechtěl jsem ho vydat, a tak mi ho prostě zrušila," svěřil se Bieber v rozhovoru pro BBC Radio.

V důsledku tohoto rodičovského trestu Justin zřejmě přichází i o řadu důležitých hovorů, včetně zpráv od svého mentora, zpěváka Ushera. "A co když se se mnou bude chtít spojit Usher? Není to jednoduché," dodal mladý Američan.

Ale ačkoliv se občas neshodnou, Pattie je na syna moc pyšná a věří, že mu zpívání pomáhá vyhýbat se průšvihům.

"Pattie má asi za to, že kdyby zůstali ve Stratfordu v Ohiu, šel by Justin od průšvihu k průšvihu," řekl nedávno Bieberův manažer Scooter Brown.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama