Leden 2011

Maličkost

31. ledna 2011 v 13:48 | největší fanynka JB♥TH♥Billa Kaulitze♥ |  ♥News Justin Bieber♥

<--- doporučuji!!:) A i 1,2 ;);)
Krásný nový měsíc;);):*
<3 Přístí měsíc sem budu psát více;)
Ted´ jsem neměla moc času;(:(
Tak se těšte na nové a nové věci o
Bieberovi !!:) <3
Přeji aby jste se dobře bavili na mém blOgu,
a aby jste se ke mě vraceli<3 :-*
Pá<3

Moje maličkost

22. ledna 2011 v 19:50 | nej. fanynka TOKIO HOTEL!! |  ♥News Justin Bieber♥
Omlouvám se,jen pro mojí maličkost x)

Adresa:
Tokio Hotel
c/ o Universal Music
Stralauer Allee 1
10245 Berlin
E - mail:

Justin Bieber chodí se Selenou Gomez

19. ledna 2011 v 17:50 | největší fanynka JB♥TH♥Billa Kaulitze♥ |  ♥Justin Bieber chodí se Selenou Gomez♥
No tak už je to oficiálni :( Pokud nevěříte tak koukněte na fotky ;( Pro fanynky JB:  HOLKY,SEŽEREME SELENU ZA ŽIVA!!!!:(♥♥


imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comJustin nedávno napsal na svůj Twitter"Pokud jste lidi opravdu moji fanoušci,
měli byste mít radost , že jsem zadaný" pak ale tuto zprávu odstranil.
Zahraniční média poslední dobou spekulovala, jak je to se vztahem zpěváka Justina Biebera (16) a herečky a zpěvačky Seleny Gomez (18). Nyní to vypadá, že spolu doopravdy chodí; paparazzi je zastihli, jak se objímají na povánoční dovolené v Karibiku. "Moc si s ní rozumím. Doufám, že to mezi námi bude dlouho takové, jako je to teď," musel s pravdou ven Justin.
Podle amerických novinářů koupil Bieber Seleně k Vánocům velmi drahý dárek. "Pořídil jí diamantový náramek," prozradil zdroj z Bieberova týmu. K přetřásanému vztahu se nedávno vyjádřil Bieberův manažer Scooter Braun, který lásku jeho svěřence nepotvrdil, ale ani nevyvrátil: "Říkal jsem mu, že pokud bude cestovat tak, jak cestuje, nikdy nebude moci dát tomu druhému všechno. On a Selena jsou velmi blízcí přátelé a strávili spolu teď nějaký čas, ale to je všechno."
S Justinem se Selena do loňského podzimu setkávala většinou na společenských akcích, mimo jiné s ním odjela několik amerických koncertů. Není vyloučené, že se přesune i na evropskou část turné. (lbp, sli)Justin Bieber - Rande se Selenou Gomez!

Smích, letmé doteky a držení za ruce! To všechno společně prožili Disney star Selena Gomez (18) a kanadský zpěvák Justin Bieber (16). Ve čtvrtek totiž vyrazili na rande.
Pár zašel do Menichie´s frozen store na lahodný máslový koláč a podle místní obsluhy si oba společný čas očividně dost užívali: "Justin hltal Selenu pohledem a ona se chichotala jeho vtípkům. Byli tak sladcí!"

Když hvězdy z podniku odcházely, jeden druhému koupil malý dáreček, prý aby na ten den nezapomněli. "Nakonec vzala Selena Justina za ruku, propletli si prsty jak v nějakém romantickém filmu a takhle z podniku odešli. Moc jim to slušelo," prozradila místní číšnice.

O tom, že Justin chodí se Selenou se mluví už víc než čtrnáct dní. Nedávno byli spatřeni na zápase amerického fotbalu. "Tulili se k sobě a vůbec se nesnažili skrývat, že k sobě patří," tvrdí divák, který seděl jen pár sedadel od nich.

A co na to hvězdný pár? "Justin je zlatíčko," prohlásila jednou Sel na zpěvákovu adresu a Justin říká: "Jsem normální teenager jako každý jiný. Chci si užívat a Selena je skvělá!" Uvidíme, jak