Justin Bieber- flirtoval s....

10. října 2010 v 20:01 | terinka-největší fanynka Justin Bieber |  ♥News Justin Bieber♥

TOHLE JSEM ZKOPÍROVALA Z JEDNÉ STRÁNKY-JEN ABY JSTE VIDĚLI-CO SE STALO=)


Kim Kardashian znásilnila Justina Biebera

Kim Kardashian znásilnila Justina Biebera
Fotili spolu něco do časopisu a najednou se to prostě stalo. Kim byla Justinovou první. On byl jejím prvním. Který je mladší sedmnácti let.
O podivném vztahu Justina Biebera a Kim Kardashian už jsme tu psali. Oba zmiňovaní aktéři očividně usoudili, že toho ještě nebylo dost a tak nafotili set do jednoho amerického módního časopisu.
Ty fotky jsou příšerné, zejména, když si člověk uvědomí jednu věc: Kdyby to bylo naopak, Kim byla chlap a Justin holka (on sice tak trochu holka je, ale to nechme stranou), NIKOMU by se nelíbilo, že 29 letý chlap fotí sexy vyzývavé fotky s šestnáckou.
Kim Kardashian znásilnila Justina Biebera
Kim tomu celému ještě dodala na perverznosti, když během rozhovoru v late night show prohlásila, že by s Bieberem klidně něco měla, kdyby byl o trochu starší než je. Že prý má rozhodně co nabídnout a je to kořist. Je to jasné, Kim ho stoprocentně znásilnila. Alespoň bude mít o čem zpívat.
Tímhle prohlášením jsme chtěli článek ukončit. Jenže jsme mezitím objevili něco, co naprosto změnilo celý náš náhled na věc. Fotku Justina Biebera s Katy Perry na jejím Twitteru.
Kim Kardashian znásilnila Justina Biebera
Takže takhle to je! Justin je osahávač starších sexy holek! Zatváří se na ně jako kocour v botách ve Shrekovi a ony mu padají kolem krku. Láká je na svou bradu bez bíbra a na své nedovyvinuté sekundární pohlavní znaky. Fajn, Justine, doteď jsme tě neměli rádi. Odteď tě nenávidíme.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama